Recenze

Napsat recenzi
Lucie Kuchařová | 27.02.2019
hodnoceni
Moc děkuji Markétce, za úžasný předporodní kurz, který vedla velmi profesionálně a přesto kamarádskou formou. Vše s námi prošla - od začátku těhotenství, přes porod, až po šestinedělí a laktaci. Dokázala vše skvěle vysvětlit a rozehnat veškeré mé obavy z porodu. Moc si jí vážím jak porodní asistentky. Ještě jednou moc děkuji za cenné rady a určitě ji všem doporučuji. Je to člověk se zlatým srdcem na dlani.


Lucie Nováková | 10.12.2018
hodnoceni
Markét jsem oslovila přes kamarádku ohledně cvičení pro těhotné a předporodní konzultace. Jako druhorodička jsem si myslela,že nebudu potřebovat vůbec nic takového.Od prvního setkání jsem věděla, že budu v dobrých rukách a úplně v klidu po celý zbytek svého těhotenství. Markét mi pomohla ve všech ohledech v těhotenství, k porodu i péčí v šestinedělí.Byla jsem v klidu, když vím, že je tu někdo takový. Nesmírně si vážím jějí péče, kterou jsi mi poskytovala po celou dobu. Mohu jen doporučit je to výjimečný člověk s velkým srdcem. Děkuji za vše


Kateřina Klípová | 09.10.2018
hodnoceni
Moc krásné těhotenství díky marketce! Klidné prostředí,vstřícná,milá. Hodně informací,rad.Kdykoliv byla na telefonu,se vsim poradila. Těším se na další setkání!


Daniela Trčka Tscheplaková | 25.09.2018
hodnoceni
Na začátku těhotenství jsem si myslela, že konzultace s porodní asistentkou nebudou třeba. Na co taky, když mám doktora? Ten mi naopak konzultace s porodní asistentkou vřele doporučoval. S Markétkou jsem se poprvé sešla původně jen kvůli cvičení v těhotenství. Po první lekci jsme si řekly, že zůstaneme v kontaktu a Markét mi nabídla, že jí můžu s čímkoliv kdykoliv zavolat. A opravdu, s přibývajícími týdny těhotenství stoupala i mí nejistota – tamhle něco píchlo, tady něco bolelo, cítila jsem se špatně - a to vše jsem s ní mohla konzultovat. Vždy si mě vyslechla, poradila a hlavně UKLIDNILA. V těhotenství není nic důležitějšího než klid a ten mi Markétka dala. Díky její pomoci jsem byla v klidu, že je moje miminko v pořádku – několikrát si poslechla jeho srdíčko. Kontrolovala polohu miminka, a tak jsem byla v klidu, že nerotuje, ale je stále hlavičkou dolů. Byla to během těhotenství moje berlička, o kterou jsem se mohla opřít a to je k nezaplacení. Markét je živel, který umí svou dobrou náladou povzbudit, ale umí se i ztišit a naslouchat. Při konzultacích s Markétkou jsem neměla pocit jako doktor – pacient, ale spíš to byl pokec s kamarádkou, která ale přesně ví, co se s jejím tělem děje. Děkuji moc za tvou péči a pěkný doprovod až k samému porodu.


Klára Kubíková | 22.07.2018
hodnoceni
Markétka mi moc pomohla při bolestivém kojení pár dní po porodu. Vyřešila potíže s technikou přisátí a poradila mi s výběrem správných přípravků k masáži prsou a péči o bradavky. Je to velká profesionálka s opravdu širokým přehledem. Všem ji moc doporučuji.


Marcela Pokorná | 13.04.2018
hodnoceni
Perfektní péče během celého těhotenství, úžasná podpora během porodu a následná péče po porodu! :-) Je nejen odborník ale také úžasný člověk!! Mohu jen doporučit!!! :-)


Eva Rousová | 12.04.2018
hodnoceni
Markétka mi velice pomohla v začátcích s kojením. Po propuštěni z porodnice jsem byla bezradná, jeji rady a skvělý přístup mi zachránily kojení